Koszulka dla małego fana piłki nożnej

Oglądanie meczu na żywo z trybun tuż obok murawy może być bardzo ekscytującym przeżyciem, jednak nie zawsze. Dla 11 -letniego fana mecz towarzyski skończył się poważnym złamaniem nadgarstka, gdy trafiła go piłka uderzona przez Cristiano Ronaldo.

Niefortunny strzał

Cristiano Ronaldo należy do grona najbardziej znanych i jednocześnie najbardziej kontrowersyjnych piłkarzy. Tego dnia odbywał się towarzyski mecz Realu Madryt z drużyną z angielskiego Bournemouth. Wykonujący rzut wolny Ronaldo posłał piłkę ponad poprzeczką tak nieszczęśliwie, że trafił w rękę młodego chłopca, któremu jak się okazało, złamał w ten sposób rękę w dwu miejscach. Dzielny fan wytrwał do końca meczu, ale na tym historia się nie skończyła.

Operacja i coś na otarcie łez

Charlie, czyli poszkodowany chłopiec, musiał mieć operowaną rękę, bowiem złamanie okazało się poważne. Dowiedział się o tym Cristiano Ronaldo, który postanowił zadośćuczynić chłopcu jego uraz.

Do Charliego trafiła koszulka Realu Madryt z podpisami Ronaldo i jego kolegów z drużyny „Królewskich”. Można sobie tylko wyobrazić  radość chłopca na taki prezent.

Sportowe zachowanie i wielkie serce

Nie jest to jedyny przypadek, kiedy były już gwiazdor drużyny Realu Madryt wykazał się współczuciem i godnym pochwały zachowaniem wobec swoich kibiców. Można go nie lubić za często aroganckie zachowania, „gwiazdorzenie”, choć z drugiej strony trzeba mu oddać, że przykłada się bardzo do swojej pracy jako piłkarza i spędza długie godziny na treningach. Człowiek, którego stać na współczucie i ludzkie zachowania wobec pokrzywdzonych przez los pozostaje jednak wzorem do naśladowania.

Start the discussion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *